Dan Petrescu

Oferta cuprinde cel mai mare. Dan Petrescu antrenorul celor de CFR Cluj a reacţionat după meciul încheiat cu o victorie cu Gaz Metan Mediaş pe teren propriu scor 2-1.

Pin On Football

Petrescu avea însă nevoie de garanţii solide pentru a fi de acord să semneze înţelegerea pe trei ani până în 2024.

Dan Petrescu. Golurile partidei din Ardeal au fost reuşite de către Yuri Matias în minutul 12 respectiv Claudiu Petrila în minutul 47 şi Ciprian Deac în minutul 59. Dan Petrescu 53 a semnat contractul cu CFR Cluj după patru zile de aşteptare în care lucrurile au stat oarecum sub semnul întrebării.